Сучасний елітний будинок клубного типу з квартирами, планування яких продумано до найменших дрібниць для максимального комфорту та затишного сімейного життя.

2020рік

Мінімалізм та технології

Фасадні рішення та загальна архітектурна стилістика будинку — наслідок натхнення сучасною житловою архітектурою Скандинавії.

Будинок має новітню вентильовану фасадну систему, основною перевагою якої є вільне циркулювання повітря між облицюванням та стіною, що забезпечує видалення вологи та конденсату з конструкцій фасаду. Додаткове утеплення забезпечує шар мінеральної вати. Встановлена система сприяє збереженню тепла в приміщеннях будинку взимку та усуває проблему перегрівання стін у літню пору року. Крім того, вона має чудові звукоізоляційні властивості.

Життя у зеленій

зоні Львову

Комфорт у деталях

Компактна прибудинкова територія спроектована за правилами ландшафтного дизайну та має усе необхідне для вашого комфорту та дозвілля: власний дитячий майданчик, зручні лавочки та альтанку, підземний паркінг, який повністю звільняє внутрішній двір від автомобілів, залишаючи там тільки пішохідний рух.
Дитячий
майданчик
Лавочки та
альтанки
Безпечний
двір
Особливим місцем став обладнаний дах з лавочками і гриль-зоною, звідки відкривається розкішний вид на історичне місто та зелений парк з мальовничими озерами, що розкинувся неподалік.

Багате історичне минуле місцевості

Місцевість, де буде знаходитися будинок «Озера Йозефа», має доволі насичену історію. З середини XIX ст. вона називалась «Новий світ» і була особлива тим, що на ній розташовувалась найдорожча у Львові нерухомість.

Окремо ділянку прославив Йозеф Франц — відомий львівський підприємець. В кінці вулиці, яка зараз носить назву Коновальця, він побудував велику гіпсову фабрику. Нині на тому місці розкинувся затишний зелений парк «Піщані озера» з двома водоймами, які утворилися на місці колишніх гіпсових кар'єрів. Жителі будинку можуть милуватися ними з обладнаної площадки на даху або зблизька, прогулявшись до парку декілька хвилин пішки.

Про забудовника

Роман Кедик — не лише успішний бізнесмен, організатор та засновник відомих місць для розваг та відпочинку у Львові.

Він також майбутній власник квартири у «Озерах Йозефа». Разом із сім'єю Роман живе на цьому місці вже більше 20 років і відчув, що настав час виповнити давню мрію: побудувати максимально комфортну домівку еліт-класу на своїй найулюбленішій ділянці міста.

Стати власником оселі
в будинку «Озера Йозефа»

Зв’язатися