Архітектура та особливості

Колірна гама

Перший поверх будинку відрізняється елегантним темно-сірим кольором, а решта поверхів виконані в світлій кольоровій гамі. Ще більшої легкості та краси конструкції надають декоративні панелі золотистого кольору.

Балкони, лоджії, веранди

Особливість будинку — великі балкони, розташовані по всьому фасаду та засклені за допомогою інноваційної фінської технології, яка передбачає встановлення розсувної скляної конструкції без рам та перегородок.

Така конструкція забезпечує максимальний доступ світла в квартиру, візуально збільшує простір та не займає зайвого місця. Її механізм дозволяє відкривати вікна в різні боки, а для зимової пори року передбачені спеціальні рейки та необхідний нахил нижньої полиці, що запобігають утворенню крижаних наростів.

Окрім того, фінська конструкція є естетично привабливою ззовні та дозволяє милуватися красивими панорамними видами з вікон квартири.

Вхідна група і холл

Вхід у будинок знаходиться на рівні землі, щоб було зручно заходити літнім людям та переміщатися з колясками або велосипедами.
Входячи у будинок, ви опиняєтеся у теплому тамбурі, побудованому, щоб зігрівати повітря та затримувати бруд на вході.
У тамбурі розміщені домофон та пульт карткового доступу у будинок. Хол будинку виконано у приємних теплих відтінках, стіни прикрашено витворами мистецтва та декоративними елементами. У холі знаходяться рецепція з консьєржем та стоять зручні диванчики для відпочинку. У всіх місцях загального користування встановлені розумні LED-світильники, які реагують на рух, змінюють яскравість та мають режим нічного освітлення.

Кладові приміщення

Кладові приміщення – комори знаходяться в окремому крилі будинку. Площа кожної з них складає 3-4 м². В кладових зручно зберігати зайві речі, які не вписуються у простір квартири, громіздкі коляски, що так незручно опускати донизу з верхніх поверхів, та велосипеди.

патіо-тераси

Квартири першого поверху додатково мають приватні патіо-тераси, відокремлені від загальної прибудинкової території. У квартирах останнього поверху встановлені твердопаливні каміни, біля яких надзвичайно затишно збиратися усією сім'єю у холодну пору року.
дивитися далі

технології будинку

Зв’язатися