Інфраструктура

Будинок «Озера Йозефа» був спроектований з метою досягнення максимального комфорту та зручності для його жителів. Незважаючи на відносно невелику площу ділянки, ми попіклувалися, щоб на прибудинковій території знаходилося усе найважливіше для вашого комфорту:
Закрита приватна територія, обладнана для відпочинку дорослих та дітей
Підземний паркінг на 23 машиномісця
Облаштований для проведення дозвілля дах будинку

Затишний дворик для відпочинку

Територія будинку приватна, огороджена парканом та облаштована за всіма правилами ландшафтного дизайну. На ній знаходяться: компактний дитячий майданчик, побудований з максимальним використанням дерева, альтанка та лавочки для відпочинку. Повсюди посаджені дерева та інші зелені насадження.

Додаткову атмосферу створюють приватні патіо-тераси квартир першого поверху. У вечірній час все довкола підсвічує м'яке ландшафтне світло, наповнюючи двір особливою теплотою та затишком.

Прибудинкова територія — лише для пішоходів

Однією з переваг будинку є закрита приватна територія, на якій дозволено лише пішохідний рух без можливості заїзду чи паркування приватних автомобілів.

Проте про автомобілістів також подбали, побудувавши зручний підземний паркінг на 23 машиномісця та додатково декілька гостьових паркомісць. Помітна частина місць обладнана під паркування електроавтомобілів з можливістю їх підзарядки. До паркінгу спускається ліфт, тож потрапити у нього ви можете, не виходячи з будинку.

Заїзд до підземного паркінгу знаходиться паралельно вул. Гординських на певній відстані від входу до будинку, щоб уникнути перетинання автомобільних та пішохідних шляхів.

Патіо на даху

Ще більше можливостей для відпочинку надає облаштована зона на даху з лавочками, столиками, стільцями, диванчиками, лежаками та розскладними парасольками. Тут можна робити що завгодно: милуватися зеленими краєвидами, засмагати, готувати смачні страви на грилі та просто по-дружньому спілкуватися із сусідами. Відчуття ще більшого затишку та комфорту створюють розміщені повсюду великі вазони з зеленими рослинами й газон.

На даху можна вільно проводити час з квітня до жовтня. Вихід на нього має кожен житель будинку.

Дбаємо про вашу безпеку

Вхідна група будинку та зони загального користування знаходяться під постійним відеоспостереженням. Вхід на приватну та повністю закриту територію можливий за допомогою спеціальних карток. Крім того, на території постійно буде присутнім консьєрж або охоронець. Ви та ваші діти будете знаходитися у безпеці.
дивитися далі

Історія місцевості

Зв’язатися