Технології

Системи кондиціонування

На кожному балконі передбачено місце для встановлення кондиціонеру або спліт-системи. Його розташування продумано так, що кондиціонер не буде видно з вулиці і цілісність фасаду не порушиться.

Система очищення води

В будинку установлена ефективна система очищення води, щоб ви могли спокійно використовувати її для господарсько-побутових цілей. Для більшої безпеки та користі вода проходить одразу декілька ступенів фільтрації. Механічні фільтри очищення видаляють нерозчинні частки забруднювачів з води, фільтри знезалізнення — очищають воду від розчинних і нерозчинних солей заліза, марганцю та сірководню, а фільтруючі елементи для пом'якшення води — знижують концентрацію солей жорсткості.
Завдяки очищенню води значно знижується ймовірність виходу з ладу побутового обладнання, а також частота необхідності заміни сантехніки і трубопроводів.

Система вентильованого фасаду

У якості зовнішнього оздоблення будинку була вибрана сучасна система вентильованого фасаду. Така конструкція надійно захищає стіну, дозволяючи волозі виходити з утеплювача.

Завдяки системі вентильованого фасаду будинок зберігає естетичний зовнішній вигляд, а також надійно й на довгі роки захищений від впливу атмосферних явищ.

Утеплення

У якості утеплювача ми використовуємо мінеральну вату, враховуючи усі вимоги та стандарти її укладення. Утеплювач ізольований згідно усім експлуатаційним нормам та надійно захищений від накопичення конденсату системою вентильованого фасаду.

Сучасні   системи вікон

На вікнах встановлені енергоефективні сучасні склопакети, профіль яких виконаний з алюмінію. Вибір даного матеріалу був зумовлений його міцністю, негорючістю, екологічністю та довговічністю (більш ніж 80 років експлуатації). Крім того, алюміній забезпечує захист вашого житла від шуму та збереження тепла в квартирі.
На сьогоднішній день, алюмінієві вікна використовують у всіх комплексах бізнес-класу та вищих рангів.

Можливість встановлення системи рекуперації

Ми попіклувалися про те, щоб у вашу квартиру були заведені комунікації для системи рекуперації, тому, за бажанням, ви можете замовити її установку. Рекупераційна система — це сучасна, компактна і абсолютно безшумно працююча установка, яка забезпечує комфортну температуру та чистоту повітря, що входить у будинок для його провітрювання і вентиляції. Чисте повітря з вулиці нагрівається відпрацьованим повітрям з приміщень, що дозволяє ефективно використовувати енергію.

Система рекуперації має й інші плюси, які забезпечують комфортне життя вдома:

- постійно свіже повітря в квартирі;
- повітря попередньо фільтрується від пилу та вихлопів;
- зручна температура без провітрювань та протягів;
- економія витрат на опалення;
- регулюється пультом управління та є елементом системи
«розумного будинку».
Спеціально для вас архітектор розробив мережу повітропроводів, яка гармонійно вписується у загальний дизайн та повністю готова до підключення. Остаточне рішення про встановлення системи — за вами.
дивитися далі

Інфраструктура будинку

Зв’язатися