Про забудовника

Роман Кедик

Проект «Озера Йозефа» належить відомому львівському підприємцю, бізнесмену та забудовнику — Роману Кедику. Ідея побудувати елітний будинок клубного типу з закритою територією та іншими зручностями для мешканців виникла після більш ніж 20 років проживання у цьому місці. Близькість до центру та водночас розташування у тихому куточку Львову, неподалік від зеленого парку з озерами, роблять його, за словами Романа: «найкращим для проживання у місті».

Якість виконання всіх етапів робіт буде на рівні «як для себе», адже Роман теж збирається жити в новому будинку разом зі своєю сім'єю. Тому у майбутніх власників квартир є чудовий шанс мати сусідом самого забудовника та засновника відомих по всій Україні Львівських ярмарок та власника популярних закладів: спортивно-розважального комплексу «Медик» та пабу-ресторана «Хмільний дім Роберта Домса».

Загальний досвід Романа у сфері житлової нерухомості складає 15 років. Його першими проектами стали два будинки економ сегменту: на вулиці Монастирській (площею понад 20 тисяч м²) та на вулиці Панча (площею 16 тисяч м²). Обидва будинки були успішно здані та заселені.

Згодом Роман Кедик почав розвивати свої навики у сферах будівництва житла бізнес— та еліт-сегменту. Серед його найвідоміших проектів, виконаних у цих сегментах, можна назвати такі:

  • Житловий комплекс «Схід сонця» площею понад 30 тисяч м² рівня бізнес-класу на вулиці Чорновола 73,75; Зданий в експлуатацію та повністю заселений;
  • Елітний будинок у центрі Львова на вулиці Лисенка 16-20; Зданий в експлуатацію та повністю заселений;
  • Елітний будинок у центральній частині Львова на вулиці Єфремова 26; Зданий в експлуатацію та повністю заселений.

Львівські ярмарки

Роман Кедик є одним із трьох засновників традиційних різдвяних та великодніх ярмарок у Львові, які проходять у центрі міста, на площі Ринок. ТОВ «Львівські ярмарки» успішно функціонує з 2009 року, а перший організований ним різдвяний ярмарок став, на той час, єдиним в Україні заходом такого типу, виконаним на європейському рівні.

На першому відкритті ярмарку міський голова Львова Андрій Садовий так охарактеризував основну ціль його проведення:

«Кожне місто щасливе настільки, наскільки часто посміхаються його мешканці. Ми всі чекаємо народження Ісуса, як одне з найсвітліших і найдушевніших свят. Зараз Львів відновлює давні різдвяні традиції. Ми поступово впроваджуємо такі добрі правила, які були ще на початку XX століття. Цей ярмарок покликаний стати традиційним місцем зустрічі львів'ян напередодні Різдва».

Ярмарки дуже полюбляють та з нетерпінням очікують як самі львів'яни, так і гості міста, адже це чудова можливість весело відпочити та розважитися разом з родиною, придбати цікавинки, змайстровані народними ремісниками, та поласувати смаколиками національних кухонь.

Спортивно-розважальний комплекс «Медик»

Іншим проектом Романа Кедика стало будівництво спортивно-розважального комплексу «Медик».

Заклад знаходиться у 20 хвилинах від центру та поєднує у собі все необхідне для активного відпочинку на природі та веселого проведення часу усією сім'єю: великий відкритий басейн, міні-футбол, ресторан-терасу, пригодницький парк для дітей, ковзанку та інші розваги.

Паб-ресторан «Хмільний дім Роберта Домса»

Також надзвичайно відомим серед жителів Львову та численних туристів є паб-ресторан «Хмільний дім Роберта Домса». Він виник за проектом Романа Кедика в древніх підвалах Львівської пивоварні на місці легендарного ресторану «Золотий колос», який був тут відкритий ще в середині 80 рр. XX століття.

Профункціювавши близько десятиліття ресторан був зачинений і відновив свою діяльність у 2007 р вже з новою назвою – «Хмільний дім Роберта Домса» на честь відомого львівського пивовара.

В ньому гостям пропонують страви української та європейської кухні та ексклюзивні дегустаційні пивні набори. 4 зали закладу з легкістю можуть розташувати 350 гостей, а виступи відомих українських та зарубіжних гуртів на сцені великого концертного залу створюють особливий настрій.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом!
Зв’язатися